O mně
Přejít na menu

O mně O mně

O mně

Už 20 let se starám o vaše zdravé pohybové návyky

Jmenuji se Mgr. Petra Nyklová, DiS. Jsem diplomovaná zdravotní sestra, učitelka a fyzioterapeutka s dvacetiletou praxí. Jako učitelka v mateřské škole jsem téměř pět let denně pozorovala upadající pohybovou úroveň malých dětí. A toužím to změnit!

Dlouho jsem přemýšlela, jak vám nejlépe předat mé zkušenosti z praxe. A připravila jsem pro vás kurzy plné praktických ukázek a triků, abyste mohli vaše děti naučit zdravým pohybovým návykům a předešli tak mnoha zdravotním problémům, které by je v dospělosti neminuly.

Důvěřujete, ale prověřujete?

Nedivím se. Když jde o děti, tak opatrnosti není nikdy dost. Udělalo to i Ministerstvo školství a mládeže, než nám udělilo akreditaci v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Pomohu vám pomoci vašim dětem 

Předám vám nejúčinnější tipy a triky, které jsem si osvojila během studia fyzioterapie, dvaceti let praxe v oboru a pětileté zkušenosti z pozice učitelky v mateřské škole se specializací na rozvoj pohybových návyků nejmenších děti.

Zajímá vás, co mám za sebou?

Reference

Lenka Kudláčková
“S předškoláky pracuji celý život, ale během té doby jsem poznala jen málo tak zapálených, pečlivých a zodpovědných lidí, jako je Petra. Oceňuji jak její přístup a pochopení dětské duše, tak pečlivý a soustavný individuální přístup s respektováním věkových zvláštností, aby cvičení bylo pro každé z dětí co nejúčinnější a maximálně přínosné. Petra má cit pro kvalifikovanou práci s dětmi, která je postavena na velké odbornosti a dlouholeté praxi.  Děti její cvičení milují. A my zase oceňujeme výsledky, které tato její práce přináší. ”
Lenka Kudláčková Bývalá dlouholetá ředitelka MŠ, dnes učitelka, Mateřská škola Korycanská, Praha 8
Simona Havelková
“S prací Petry jsem měla možnost se setkávat den co den po několik let. Vždy jsem u ní oceňovala odbornost, důslednost, empatii a především cituplnou profesionalitu při práci s dětmi. Obdivovala jsem, za jak krátkou dobu si dokáže získat jejich lásku a z tohoto vzájemného vztahu rozvinout maximální motivaci formou přirozené, radostné hry. Na vlastní oči jsem mohla vidět výsledky dětí v její skvělé individuální, péči.”
Simona Havelková Učitelka, Mateřská škola Korycanská, Praha 8