O mně
Přejít na menu

O mně O mně

O mně

Už 20 let se starám o vaše zdravé pohybové návyky

Jmenuji se Mgr. Petra Nyklová, DiS. Jsem diplomovaná zdravotní sestra, učitelka a fyzioterapeutka s dvacetiletou praxí. Jako učitelka v mateřské škole jsem téměř pět let denně pozorovala upadající pohybovou úroveň malých dětí. A toužím to změnit!

Dlouho jsem přemýšlela, jak vám nejlépe předat mé zkušenosti z praxe. A připravila jsem pro vás kurzy plné praktických ukázek a triků, abyste mohli vaše děti naučit zdravým pohybovým návykům a předešli tak mnoha zdravotním problémům, které by je v dospělosti neminuly.

Důvěřujete, ale prověřujete?

Nedivím se. Když jde o děti, tak opatrnosti není nikdy dost. Udělalo to i Ministerstvo školství a mládeže, než nám udělilo akreditaci v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Pomohu vám pomoci vašim dětem 

Předám vám nejúčinnější tipy a triky, které jsem si osvojila během studia fyzioterapie, dvaceti let praxe v oboru a pětileté zkušenosti z pozice učitelky v mateřské škole se specializací na rozvoj pohybových návyků nejmenších děti.

Zajímá vás, co mám za sebou?

Reference

Veronika Kadlecová
“Za třídu Lišek, Lvíčat, Medvídků a Zajíčků z mateřské školy Villa Luna bych Petře chtěla poděkovat za vynikající školení a workshop, spoustu užitečných tipů a rad, jak pomoci dětem předškolního věku ke zdravému držení těla a v neposlední řadě za nápady, jak děti ke cvičení motivovat. Pro všechny učitele byl Petřin vzdělávací kurz spojením zábavného s  užitečným a pomohl nám efektivněji plánovat, organizovat a realizovat pohybové činnosti v průběhu celého dne. Moc děkujeme!”
Veronika Kadlecová Vedoucí učitelka MŠ Villa Luna
Ing. Olga Prázová
“Na základě poptávky učitelů po tématu jsme navázali kontakt s fyzioterapeutkou Mgr. Petru Nyklovou – Zdravé štístko. Již po úvodu webináře jsme s týmem věděli, že to byla skvělá volba. Budeme s Petrou pokračovat ve spolupráci, a to jak z důvodu významu tématu, tak odbornému a sympatickému projevu paní lektorky. Doporučujeme úplně všem - učitelům, rodičům, trenérům dětí a mládeže apod. Učitelům ale především, tráví s našimi nejmenšími velké množství času a mohou pro ně udělat v tomto ohledu mnoho.  ”
Ing. Olga Prázová hlavní manažerka  projektu MAP II, MAS POHODA venkova, z. s.
Simona Havelková
“S prací Petry jsem měla možnost se setkávat den co den po několik let. Vždy jsem u ní oceňovala odbornost, důslednost, empatii a především cituplnou profesionalitu při práci s dětmi. Obdivovala jsem, za jak krátkou dobu si dokáže získat jejich lásku a z tohoto vzájemného vztahu rozvinout maximální motivaci formou přirozené, radostné hry. Na vlastní oči jsem mohla vidět výsledky dětí v její skvělé individuální, péči.”
Simona Havelková Učitelka, Mateřská škola Korycanská, Praha 8